Powrót do: Dzieci

Śpiworki do wózka dla zdrowia i komfortu dziecka


Dla rodziców maluchów nadchodzący sezon jesienno - zimowy to spore wyzwanie logistyczne. Pojawia się kluczowe pytanie - w jaki sposób przygotować dziecko na spacery mroźną porą, żeby zapewnić mu komfort cieplny, wygodę i swobodę ruchu jednocześnie.

 

Śpiworki dziecięce do gondoli, spacerówki, sanek

 

Rozwiązaniem wszystkich tych problemów są uniwersalne śpiwory zimowe, które są idealnym przykładem produktu wielozadaniowego i wielosezonowego - początkowo używamy ich w gondolach, ale dzięki przemyślanej konstrukcji, posłużą nam w kolejnych miesiącach życia dziecka.

Doskonale sprawdzą się też  w wózkach spacerowych i na sankach, ponieważ śpiworki przeznaczone są dla dzieci aż do 24 miesiąca życia!

Skuteczna izolacja w trudnych warunkach atmosferycznych.

Wszystkie śpiwory zimowe wykonane są z nieprzemakalnego, wiatroszczelnego materiału, wnętrze natomiast wypełnione jest puchatym, mięsistym wypełnieniem o wysokiej gramaturze - takie połączenie technologii zapewnia wysoki poziom ochrony termicznej i gwarantuje stałą temperaturę wewnątrz.

Nie musimy przy tym dodatkowo ubierać malucha w zimowe kurtki, które krępują jego ruchy i ograniczają motorykę - wystarczy, ze wybierzemy cieńszy, wygodny kombinezon i mamy pewność, że dziecku jest ciepło i wygodnie.

Śpiworki dla dzieci - wygoda i funkcjonalność

Wychodząc z domu na szybki spacer ostatnie czego nam trzeba, to stres i pośpiech. Posiadając zimowy śpiworek po prostu wkładasz go do wózka i jesteś gotowa do wyjścia z domu, bez ryzyka przegrzania dziecka w ciepłym przedpokoju!

Specjalna konstrukcja śpiworów pozwala na sprawne modyfikacje - cały śpiwór obszyty jest dwustronnym suwakiem, a część wierzchnia jest zdejmowana, dzięki czemu możesz odkryć dziecko kiedy na przykład wchodzisz do sklepu na szybkie zakupy, możesz także rozpiąć suwak na dole umożliwiając wyciągnięcie nóżek. Śpiworki są także łatwe do utrzymania w czystości, gdyż strefa przeznaczona na buty jest odporna na zabrudzenia i łatwa do wyczyszczenia wilgotną ściereczką.

Inwestycja na lata.

Dzięki swojej wielozadaniowości jednorazowy zakup posłuży ci aż do ukończenia przez dziecko 24. miesiąca życia, dzięki czemu nie narażasz się wielokrotnie na te same koszty. Śpiwory są dostosowane do wszystkich rodzajów wózków spacerowych

Zobacz śpiworki do wózka i na sanki: https://tamaja.pl/spiworki-zimowe-do-wozka
KOMENTARZE:

Brak komentarzy