Powrót do: Dzieci

Otulacz dla dziecka sposobem na zdrowy sen


Firma Love To Dream jest wielokrotnie nagradzaną marką otulaczy. Jest to firma z Australii, która notuje bardzo wysoką sprzedaż. W Love To Dream uważają, że sen ma bardzo duże znaczenie. Ich produkty są prawdziwą rewolucją, która wpływa na życie całej rodziny. Otulacze są dostoswane do każdego etapu życia małego człowieka. Jest to rozwiązanie unikatowe oraz rzadko spotykane.

Love To Dream ma w swojej ofercie trzy otulacze dla dzieci w różnym wieku. Pierwszy otulacz jest idealny dla noworodków, kolejny otulacz przejściowy dla dziecka  najlepiej sprawdzi się od 3 miesiąca do 12 miesiąca życia dziecka. Kolejny - piżamka niemowlęca - to produkt przeznaczony dla dzieci od 4 miesiąca do nawet 4 lat. 

Otluacz dla dziecka - czym jest?

Jest prostym rozwiązaniem, dzięki któremu dzieci w czasie snu będą bezpiecznie otulone. Natomiast ich rączki będą wolne, dzięki czemu nie zaburzą cennego rytmu snu. Jest to produkt przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 12 miesięcy. 

Otulacz do łóżeczka będzie idealny dla dzieci, które wykazują początkowe oznaki obracania. Zazwyczaj dzieje się to pomiędzy 2, a 4 miesiącem życia. Przejście z otulania na spanie z rączkami, które są wolne, jest bardzo proste, dzięki temu produktowi. Wszystko dzięki niesamowitemu projektowi otulacza przejściowego dla dziecka.

W przypadku, gdy zauważysz, że twoje dziecko wykazuje pierwsze oznaki obracania, możesz odpiąć jedno skrzydełko. Dzięki temu jedna rączka będzie wolna, natomiast druga otulona. Po kilku kolejnych nocach można zdecydować się na odpięcie drugiego skrzydełka. Ten zabieg sprawi, że obie rączki dziecka będą wolne. Rutyna snu dziecka będzie utrzymana przy pomocy tych zabiegów. 

Otulacz do łóżeczka i wózka - różne modele i kolory

Otulacz jest dostępny w wielu kolorach oraz rozmiarach. Do tego możliwy jest wybór materiału o różnej przepuszczalności termicznej. Przy wyborze otulacza nie należy sugerować się wiekiem dziecka. Przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na jego wagę.

Produkty firmy Love To Dream mają bardzo dobre opinie oraz wielu zadowolonych klientów. W ofercie sklepu znajdziemy piżamki dla dzieci w różnym wieku. Piżamy również można znaleźć w różnych rozmiarach, adekwatnych do wagi dziecka.      
KOMENTARZE:

Brak komentarzy