Powrót do: Stomatologia

Przydatne wyposażenie pokoju dzieciecego


Dla dziecka w każdym wieku mają ogromne znaczenie ma dekoracja jego  pokoju. Nie tylko kolor, ale i szczególne, odpowiadające zainteresowaniom dziecka ozdoby  nadają jego wnętrzu szczególnego charakteru.

Wyposażenie do pokoju dziecka - popularne artykuły

Naklejki Ścienne

Wyjątkowe naklejki na ścianę dla dzieci, wykonane z różnorodnych materiałów - z cienkiego i elastycznego winylu, z miękkiej, bezpiecznej i nietoksycznej pianki, i innych, w  różnorodnych wzorach wpisujących się zainteresowania i wiek dziecka.  

W  kolekcjach tych szczególnych dekoracji możemy znaleźć  kolorowe naklejki ze zwierzątkami, kolekcje z  bajek - Psi Patrol, Cars, Kraina Lodu, Kubuś Puchatek i wielu innych. Dekoracje, które pomogą w edukacji dziecka, np. naklejki z kolorowymi cyferkami, miarkami wzrostu. Każda z nich ława w montażu, sprawi że pokój dziecka stanie się kolorowy i bajkowy. Łatwe ni tylko w montażu ale i wymianie na inne.

Dywaniki do pokoju dziecięcego

Dywanik to dla każdego dziecka wręcz niezbędny nadający przytulności element jego pokoju Dywanik to nie tyko przytulny, ale spełniający wiele różnorodnych funkcji element wyposażenia -  daje ciepło naszemu dziecku podczas zabawy, niweluje skutki ewentualnych upadków, zapobiega poślizgnięciu się.

Dywaniki są wyjątkowo miękkie i dzięki temu bezpieczne  dla delikatnej skóry dziecka, posiadają antypoślizgowe kropki na wewnętrznej stronie, zapobiegają one przesuwaniu  się dywanu podczas zabawy dziecka. Podobnie jak naklejki, dywanik możemy dopasować do wieku i gustu dziecka.

Do   zabawy będzie zaprasza dywanik z postaciami z bajki Shimmer&Shine, Psi Patrol, Rafcio Śrubka, Sponge Bob Kanciastoporty, zabawne grafiki  związane z kosmosem zachęcą dziecko do zgłębienia tematyki kosmosu, dywanik Miasto pozwoli dziecku zapoznać się z różnego rodzaju miejscami, dywanik z plażą palmami i ulicami miasta pozwoli dziecku jeździć samochodem po ulicach i stateczkiem po morzu.

Odcisk bobasa

Pierwsze miesiące i lata życia naszych dzieci upływają bardzo szybko. Niebanalną pamiątką a zarazem dekoracją pokoju naszego dziecka będzie "Odcisk bobasa" - szybkie i proste wykonanie odcisku stópki lub dłoni naszego maluszka. Odcisk wykonywany jest  w bezpiecznej, wyjątkowo  plastycznej glince, która samoczynnie wysycha pod wpływem powietrza. Odciski umieszczamy w kolorowych pojedynczych, podwójnych, potrójnych dekoracyjnych ramkach.

Zobacz artykuły do pokoju dziecka: https://www.marko-baby.pl/pokoj-dzieciecy,10279,produkty.html
KOMENTARZE:

Brak komentarzy