Powrót do: Dzieci

Kosz na pampersy to higiena i komfort


Każdy rodzic wie, jak ważne jest dbanie o komfort i czystość swojego malucha, zwłaszcza przy jego przewijaniu. Niestety zużyte pieluszki wymagają szybkiego wyrzucenia, najlepiej do zewnętrznego kontenera - pozostawione w zwykłym worku lub koszu na śmieci wydzielają nieprzyjemny zapach. Nieszczelna struktura kosza powoduje szybkie roznoszenie się przykrej woni.

Wygoda i czystość przy przewijaniu dziecka

Pieluszkowe kursy do kontenera i z powrotem kilka razy dziennie nie należą, jak wiadomo, do czynności szczególnie przyjemnych. Dlatego opracowano nowy kosz na pampersy, który dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji pozwala na komfortowe przewijanie dziecka oraz dbanie o czystość i świeżość w mieszkaniu. Dodatkowo obsłużysz go jedną ręką – tak, aby nie musieć zostawiać maluszka bez nadzoru nawet na moment.

Konstrukcja kosza na pieluszki

Struktura kosza skupia się na skutecznym zatrzymywaniu przykrych zapachów oraz umożliwia zachowanie czystości. Kiedy umieścisz zużytą pieluszkę w koszu, nie będziesz mieć już z nią kontaktu, nawet przy wymianie worka. Dzięki temu po każdorazowym wyrzuceniu pampersa możesz cieszyć się natychmiastową świeżością i wymienić worek dopiero wtedy, kiedy jest pełny.

Kosz na pieluchy wielorazowe

Kosz znajduje zastosowanie nie tylko przy jednorazowych pampersach – jest on również niezwykle przydatny osobom, które zdecydowały się na wielorazowe pieluszki. Zwłaszcza przy ich użytkowaniu istotne jest dbanie o higienę.

Kosz pozwala na zatrzymanie przykrych zapachów aż do momentu, w którym rodzic jest gotowy na upranie pieluszek. Pozwala to na oszczędność czasu, wody oraz prądu – nie musisz już włączać pralki na jedną sztukę, bo wykorzystując właściwości kosza możesz nastawić pranie w dogodnej dla Ciebie chwili lub wtedy, kiedy zbierzesz odpowiednią ilość prania.

Kosz na pampersy a koszty użytkowania

Dodatkowym ułatwieniem w użytkowaniu kosza na pieluchy jest fakt, że nie musisz dokupować do niego specjalnych, kosztownych wkładów, pokrywając dodatkowo koszt przesyłki. Możesz wykorzystać zwykłe worki na śmieci o odpowiedniej pojemności, których używasz na co dzień.

Więcej informacji znajdziesz na stronie KoszNaPieluchy.pl
KOMENTARZE:

Brak komentarzy