Powrót do: Dzieci

Wózek bliźniaczy spacerowy dla Twojego dziecka


Jeden wózek dla dwojga dzieci

Gdy na świat ma przyjść pierwszy potomek to wielki powód do szczęścia, ale także powód do wielkich obaw. Martwicie się, czy dacie sobie w ogóle radę z tym wszystkim. Pytacie się, jak się przygotować do przyjścia na świat waszego dziecka.

W szczególności, gdy okazuje się że mają się wam urodzić bliźniaki, stres się zenitu i zaczynacie panikować. Możecie się uspokoić bo mam dla was rozwiązanie ! Jeśli jesteście rodzicami dwójki małych dzieci (nie koniecznie bliźniaków) i obu przydałby się wózek, najlepszą opcją byłby wózek bliźniaczy.

Co to są wózki bliźniacze ?

Wózek bliźniaczy[https://markowewozki.pl/wozek-blizniaczy/] to dwa wózki połączony w jeden. Są idealną opcją dla przyszłych rodziców oczekujących bliźniaków, a których nie chcą kupować dwa razy tego samego wózka dziecięcego.

Co jest ważne w wybieraniu wózka ?

Najważniejszym aspektem w wybieraniu wózka dziecięcego jest wygoda i bezpieczeństwo malucha. Miejsce gdzie dziecka może sobie pospać podczas długiego spaceru musi być bardzo wygodne aby dziecko nie budziło się ciągle płaczem oraz żeby czuło się bezpiecznie w wózku, musi czuć się jakby był w swoim małym domku.  Po to powstały wózki dziecięce - aby w bezpieczny sposób przemieszczać się razem z dzieckiem 

Co lepszę - wózek bliźniaczy czy dwa odrębne wózki ?

Są zwolennicy wózków bliźniaczych jak i zwolennicy dwóch odrębnych wózków. Zwolennicy tych pierwszych mówią, że rodzeństwo powinno od urodzenia mieć unikalną więź między sobą i nie powinno się ich oddzielać, a poza tym jest taniej.

Natomiast zwolennicy tej drugiej grupy twierdzą, że wózki bliźniacze są za ciężkie i że jedna osoba nie da sobie rady z tym. Na szczęście mamy wózek, który zaspokaja potrzeby obydwu grup

Jakie wózki nasza firma oferuje ?

Bumprider Connect - powyżej poruszyliśmy temat, który wózek jest lepszy. Z naszym wózkiem Bumprider Connect nie musicie się nad tym zastanawiać. Dzięki magnezowi macie możliwość odłączenia dwóch wózków - możecie stworzyć z jednego wózka bliźniaczego, w dwa oddzielne wózki.

TFK Duo Sport - wózek ten może przewozić twoją pociechę, nawet wtedy gry ukończyła 5 rok życia (ten model może przewozić nawet do 45 kg).
KOMENTARZE:

Brak komentarzy