Powrót do: Kosmetoologia

Endermologia w Krakowie


Endermologia to nieinwazyjna technika minimalizacji cellulitu, który często objawia się przez wgłębienia na cerze. Endermologia była podstawową kuracją powodującą doraźną redukcję cellulitu. Zabiegi wykonuje się za pomocą urządzenia do masażu złożonego z dwóch rolek i łagodnie działającej metody ssącego.


Ingerencja w swoje ciało


W wyniku działania tego mechanizmu tkanka się rozciąga oraz prowadzi do minimalizacji cellulitu. Kardynalną różnicą pomiędzy endermologią a liposukcją jest to, iż endermologia nie wiąże się z cielesną, inwazyjną ingerencją w ciało.


Całe mnóstwo osób z tego powodu preferuje endermologię, ażeby zobaczyć poziom wyników osiągniętych z jej wykorzystaniem, nim zdecydują się na alternatywę chirurgiczną, jaką bez wątpienia jest liposukcja. Do zabiegu stosowane jest specyficzne urządzenie wyposażone w dwa wałki i machina ssąca. W czasie zabiegu cera zostaje napięta, co powoduje redukcję cellulitu.

endermologia_krakow


Jak zmniejszyć obwód ciała


Operacja endermologii pozwala także zmniejszyć obwód ciała, poprawić krążenie, zmniejszyć ból oraz skurcze mięśni. Wykorzystuje ona rolki, przez co często odczuwalna jest jak dogłębny masaż tkanek na obszarach dotkniętych tym kłopotem skóry.


W połączeniu z odsysaniem tłuszczu prowadzi to do redystrybucji skóry oraz usunięcia wgłębień. Decydując się na zabieg endermologii, trzeba mieć na uwadze, iż zazwyczaj potrzeba do 30 sesji po 45 minut, ażeby zobaczyć rezultaty.


Jak często wykonywać zabiegi


Dodatkowo konieczne są comiesięczne zabiegi, ażeby podtrzymać potem gładką postać skóry. Osoby, które nie wykonują systematycznych ćwiczeń, zobaczą wyłącznie tymczasowe rezultaty. W uzyskaniu lepszego rezultatu prócz regularnych ćwiczeń dopingujące będzie też picie sporej ilości wody, przede wszystkim w dniu operacji. Lekarze często zalecają pacjentom spożywanie do ośmiu szklanek wody przed zabiegiem, ażeby nieźle nawodnić organizm oraz wspomóc usuwanie toksyn z ciała.


Obowiązkowe jest także utrzymanie tego zwyczaju co dzień.

W Krakowie działa bardzo dużo klinik medycyny estetycznej, w której można wykonać endermologię szybko, sprawnie i z super efektami!
KOMENTARZE:

Brak komentarzy
Podobne artykuły:
Kosmetyki hipoalergiczne (2018-04-18)